• Обновено
2 парчиња Модни 316L не ' рѓосувачки челик супермен логото уво приклучоци тело пирсинг накит месо уво тунели expanders

2 парчиња Модни 316L не ' рѓосувачки челик супермен логото уво приклучоци тело пирсинг накит месо уво тунели expanders

Rating 
DEN 79.00
DEN 90.24
-12 %

Залиха
Во магацинот.


големина : 6mm-25мм
големина : 6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,25мм .
материјал : 316lstainless челик уво plug тунелот
обработка : полирање
диплома : AAAAA
(1) како да изберете големина ?
1. ако само сакам да една големина ,можете да кликнете на големина.ние ќе ви испратиме една големина за 60 компјутери
на пример,ако изберете 10мм,а потоа ќе испрати 10 mm 60 компјутери за вас
2. ако немате посебно барање ,ние ќе ви ја испратиме 10 компјутери секоја големина.
(2)дали thoes се безбедни или што е квалитетот степен ?
1.Сите олово и кадмиум слободни
2.високо полиран и родиум позлатен
3.безопасни за човечкото тело
4.AAAAA Степен
(3) ми се допаѓа на вашите производи и сакам да се многу количество секоја големина, па би можел да го добие за промет на големо цена ?
нашите одговори е "нормално".обично нашите мин MOQ е 50 компјутери секоја големина.
(4) имам сопствен дизајн или имам слика ,па може да се прифати ОЕМ ?
се разбира ,ние сме тело накит фабрика .ние може да го контролирате квалитетот и ние имаме себе дизајнер.ти само дај ми дизајн или слика ,ние може да го направи тоа.
(5) имам мало продавница или на интернет продавница ,можете да pls долгорочни обезбеди сите стил и големина во нашата ?
се разбира , тоа е многу добро. ние може да обезбеди сите стил или големина во вашата продавница.и ја даде најниската трговија на големо цена.ние сме фабрика ,не само што имаат илјадници стил ,но исто така ние можеме да ги произведуваат fastly.
(6)Превозот начин.
обично ние ги користиме на кина пост воздух mail ,но ако вашата цел повеќе од $500 (микс цел).DHL се слободни .и намалување на $30
Скенирање тоа да се спаси нашата продавница, добредојдовте на купување на вашиот Мобилен телефон !

Основни карактеристики

Метална боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Бренд Име:
NORDVEST
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
EP2014101089
is_customized:
Yes

Најдобри понуди