• Обновено
50Pcs CZ Гем Панк Черепот 316L не ' Рѓосувачки Челик Коска Брадавица Shield Barbell Прстен Пирсинг Накит трговија на Големо

50Pcs CZ Гем Панк Черепот 316L не ' Рѓосувачки Челик Коска Брадавица Shield Barbell Прстен Пирсинг Накит трговија на Големо

Rating 
DEN 1842.72

Залиха
Во магацинот.


Опис
*Бренд : SHUIMEI
*Материјал : 316l Хируршки Челик,имплант одделение
*Мерач : 14g
*Вратило Должина : 16mm
*Метална Боја : Сребрена
*Многу Вклучувајќи 50 Pcs
*Гаранција : 12 месеци гаранција

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
SMY005
Метална боја:
План Сребро.
Мерач:
14g
is_customized:
Yes
Должина:
16mm

Најдобри понуди