• Обновено
Origianl SFP GLC-ZX-СМ 80km еден режим оптички модул 1550NM 1.25 G

Origianl SFP GLC-ZX-СМ 80km еден режим оптички модул 1550NM 1.25 G

Rating 
DEN 2791.20

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
GLC-ZX-СМ
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нов и Оригинален

Најдобри понуди