• Обновено
OEEKOI Носорог Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Случај за Шега Stratus 5 LTE/Stratus 5/Cirrus 5s/Cirrus 5

OEEKOI Носорог Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Holster Торбичка Случај за Шега Stratus 5 LTE/Stratus 5/Cirrus 5s/Cirrus 5

Rating 
DEN 479.52

Залиха
Во магацинот.

Носорог Шема Торбичка Случај за Шега Stratus 5 LTE/Stratus 5/Cirrus 5s/Cirrus 5 Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.
3.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. Инсталирање на погодност.
5.СТП Кожа Направени.
6.OPP Пакување. 7.Боја : Хоризонтална(црна,кафеава),Вертикални(црна,кафеава). 8.Големина : Хоризонтална[a.7.5*14cm; б.8.5*15cm; c.8.8*16cm; d.9.5*16.5 cm] Вертикална [a.7.5*15cm; б.8.2*15.5 cm; c.8.5*16cm; d.9.5*17.5 cm] Известување 1.Pls ја напушти meassage да му кажете на вашиот модел на телефон и бојата што сакате,така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.
2.[Продавачот за Испорака Метод] и [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] се за бесплатно само,тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.
1 PCS Нов Пад на Превозот Црна Боја Wasit Носителот Торбичка Спојувалка за Каиш Кожата Покрие Случај за i Phone 5 C Висок Квалитет Видиме Кеси Free US$ 9.90 /парче
10 PCS Топла Продажба Мазна Црна Боја НАГОРЕ и Надолу Спојувалка за Каиш Торбичка Назад Држачот за Случај за i Phone 5 C Висок Квалитет Видиме Кеси Free US$ 41.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS Топла Продажба Lichee Боја Анти Пропадна Виткање Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Носителот Bac Случај за h TC One М9 Бизнис Кеси US$ 46.00 /многу
парчиња / многу
1 PCS Мода СТП Кожа Стојат Торбичка Спојувалка за Каиш Holster Lichee Мазна Кожа Назад Случај за i Phone 6 Плус Видиме Кеси Free US$ 9.22 /парче
10 PCS Мода Lichee Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Кожата Торбичка Кожата Покрие Случај за i Phone 6 4.7" мобилен телефон Кеси Free US$ 35.00 /многу
парчиња / многу
1 PCS Мода Црна СТП Кожа Половината Носителот Спојувалка за Каиш Кожата Торбичка Покрие Случај за i Phone 6 4.7" мобилен телефон Кеси Free US$ 8.88 /парче
100 PCS EMS/DHL Топла Продажба Црна Lichee Торбичка Спојувалка за Каиш Holster Кожата Опфаќа Случај за i Phone 6 Плус Видиме Кеси Free US$ 314.00 /многу
парчиња / многу
50 PCS EMS/DHL Мода Црна Боја Спојувалка за Каиш Торбичка Паричникот Случај за h TC One М9 Деловен човек е Кеси US$ 198.00 /многу
парчиња / многу

Основни карактеристики

Материјал:
Stratus 5 LTE, Stratus 5, Cirrus 5s, Cirrus 5
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Бизнис,Животно,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Чучулига
боја:
Црна,Кафеава
Материјал:
СТП Кожа
is_customized:
Yes
Тип:
торбичка случај
Стил:
Универзална Случај
Број На Модел На:
за Шега Stratus 5 LTE/Stratus 5/Cirrus 5s/Cirrus 5

Најдобри понуди