• Обновено
OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Micromax Evok Note/Dual 5/Vdeo 5 5.5 Инчен

OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Micromax Evok Note/Dual 5/Vdeo 5 5.5 Инчен

Rating 
DEN 431.52

Залиха
Во магацинот.

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за Micromax Evok Note/Dual 5/Vdeo 5 Опис : 1.100% Гаранција Сосема Нов. 2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран. 3.Висококвалитетна кожа производ. 4.Погодно да го Заштитите вашиот телефон. 5.Материјал : СТП Кожа. 6.Пакување : OPP. 7.Боја : Црна,Темно кафена,Светло кафена. 8.Големина : Големина 1- 17*9.5 см-Одговара за телефонот под 6.3 Инчи; Големина 2- 17*9.0 см-Одговара за телефонот под 5.5 Инчен; Големина 3- 16*8.5 см-Одговара за телефонот под 5.1 Инчен; Големина 4- 15*7.5 см-Одговара за телефонот под 4.7 Инчен; Напомена : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2.[Продавачот за Испорака Метод] и [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] се за бесплатно само,тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.

Основни карактеристики

Материјал:
Vdeo 5, Dual 5, Evok Забелешка
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Големина:
5.5
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Micromax
Стил:
СТП Кожа Торбичка Случај
боја:
Црна,Темно кафена,Светло Кафеава
Тип:
Торбичка,Случај,Sleeve,Маска,Coque,Capa,Fundas,Carcasas,Школка
одговара 1:
За Micromax Vdeo 5 Случај
Се вклопат 2:
За Micromax Двојна 5 Случај
Одговара 3:
за Micromax Evok Забелешка Случај

Најдобри понуди