• Обновено
ЕУ изгледот француски/Франција AZERTY Силикони шарени Заштита налепница Тастатура Кожата за 13 15 MacBook Pro ретината ер/Imac G6

ЕУ изгледот француски/Франција AZERTY Силикони шарени Заштита налепница Тастатура Кожата за 13 15 MacBook Pro ретината ер/Imac G6

Rating 
DEN 187.00
DEN 187.20
-0 %

Залиха
Во магацинот.


==============================
Погоден :
за француски тип macbook 13" 15" и 17"
за француски тип I mac Bluetooth безжична тастатура G6
Детали За Производот
Продавница има најмногу сеопфатна лаптоп тастатура мембрана која ги содржи сите големи брендови на лап-топ компјутери. Добредојдовте на порачки, ние ќе ви даде најдобар квалитет на услуги и производи.
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе repackage ја оваа ставка за да се намали испорака тежина хартија и кеса за отпад. Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. Ајде да се заштити животната средина заедно!
Купи сега повеќе отстапки!
Ви благодариме за вашиот интерес во Шенжен Pin Guo Technology Co., Ltd - околу компјутерски додатоци специјалист
За повеќе информации за производот, контактирајте со нас, одговор во рок од 8 часа, ако не веднаш.
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
Специјални Забелешки : Нашата Proector е За Европа Вид Тастатура ( НЕ НИ Тип)
може да се разликуваат :
>>НАС ТИП : "Внесете" клуч е правоаголник , како нормални копче
>>ЕУ ТИПОТ : "Внесете" клуч е како "7" , форма не е како другите клучни
Опис На Производот
Функција :
1. 100% нов висок квалитет (не-ОЕМ) Лаптоп Тастатура Кожата Заштитник Guard Капак.
2. Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, Анти-Ултравиолетово Зрачење, Нема да се Промени за Да Жолта, Дури и Ако се Користи За Подолг Период.
3. Пренослив и перат, бесплатно чистење, без да влијаат на ефикасноста на нивната употреба
4. Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска
5. Димензија : Поради вашиот Лаптоп модел
6.Анти-нула & дамка-доказ.
7.Удобно и мека на допир,го продолжува тастатури живот.
8.За намалување на звукот на тастатурата.

Основни карактеристики

Бренд Име:
COOSYBO
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
111
Дебелина:
0.2 мм
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура,Генерален Тастатура
Пакет:
Yes
Применливи модели:
Macbook

Најдобри понуди