• Обновено
Ултра-тенок Силикони Тастатура Покрива Кожата филм за MacBook air Pro/ретината 13 15 17 imac G6 НИ Стандард бесплатен превозот

Ултра-тенок Силикони Тастатура Покрива Кожата филм за MacBook air Pro/ретината 13 15 17 imac G6 НИ Стандард бесплатен превозот

Rating 
DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Детали За Производот
Продавница има најмногу сеопфатна лаптоп тастатура мембрана која ги содржи сите големи брендови на лап-топ компјутери. Добредојдовте на порачки, ние ќе ви даде најдобар квалитет на услуги и производи.
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе repackage ја оваа ставка за да се намали испорака тежина хартија и кеса за отпад. Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. Ајде да се заштити животната средина заедно!
Купи сега повеќе отстапки!
Ви благодариме за вашиот интерес во Шенжен Pin Guo Technology Co., Ltd - околу компјутерски додатоци специјалист
Ве молиме наведете боја сакате, инаку, ние брод по случаен избор.
За повеќе информации за производот, контактирајте со нас, одговор во рок од 8 часа, ако не веднаш.
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
Специјални Забелешки : Нашата Proector е За НАС Вид Тастатура ( НЕ Европа Тип)
може да се разликуваат :
>>НАС ТИП : "Внесете" клуч е правоаголник , како нормални копче
>>ЕУ ТИПОТ : "Внесете" клуч е како "7" , форма не е како другите клучни
Опис На Производот
Функција :
1. 100% нов висок квалитет (не-ОЕМ) Лаптоп Тастатура Кожата Заштитник Guard Капак.
2. Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, Анти-Ултравиолетово Зрачење, Нема да се Промени за Да Жолта, Дури и Ако се Користи За Подолг Период.
3. Пренослив и перат, бесплатно чистење, без да влијаат на ефикасноста на нивната употреба
4. Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска
5. Димензија : Поради вашиот Лаптоп модел
6.Анти-нула & дамка-доказ.
7.Удобно и мека на допир,го продолжува тастатури живот.
8.За намалување на звукот на тастатурата.

Основни карактеристики

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
COOSYBO
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура,Генерален Тастатура
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Дебелина:
0.2 мм
сертификација:
111
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
Применливи модели:
Macbook

Најдобри понуди