• Обновено
5V U9GT3 U16GT КОЦКА U30GT мини U18GT U25GT U23GT Таблета USB Кабел Доведе Автомобил Ѕид Конектор за Напојување Кабел Кабелот Бесплатен Превозот

5V U9GT3 U16GT КОЦКА U30GT мини U18GT U25GT U23GT Таблета USB Кабел Доведе Автомобил Ѕид Конектор за Напојување Кабел Кабелот Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 205.00
DEN 216.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Трговија на големо USB Полнач за Моќ Кабел Кабелот За КОЦКА U30 GT мини U18 GT U25 GT U23 GT U9 GT3 U16 GT Таблета
До 12 V DC Форма на USB Порта (Позитивни внатре) Кабел Должина : 0,7 метри (прибл. 2.8 Метри) на Овој USB кабел е совршено решение за вашата КОЦКА U30 GT мини U18 GT U25 GT U23 GT U9 GT3 U16 GT дека бара 5 V DC напојување со струја од USB Порт на вашиот КОМПЈУТЕР/Лаптоп или Пренослива Батерија Банка/копче за
И, исто така, ова USB кабел, исто така може да се користи за USB Полнач/адаптер за да го испорача Напон на вашиот уред.
Пакет : 1 PCs/многу Сосема нов USB Кабел
Превозот :
* 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
* 2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
* 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
* 4. Сите предмети ќе бидат означени како ПОДАРОК на најниска вредност за Царинска ако тоа е со економија достави слободни.
* 5 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање /б ying.
Враќање :
* 1 Ние го прифаќаме враќа, ако објектот е прифатена враќа.
*2 All се враќа мора да има оригиналното пакување, со вклучување на сите оригинални додатоци кои мора да бидат во неговата оригинална состојба.
* 3 Поштенски и Пакет ракување со обвиненија се неповратни.
* 4 Купувачот е одговорен за сите превозот и ракувањето, трошоци за осигурување во врска со предавањето на стварта.
* 5 Ние мора да биде известен во рок од 7 дена по ставка примени. Надвор од рокот ние не ќе го прифати.
* 6 Штета на пристигнување (DOA) : Сите побарувања за штета на пристигнување мора да биде пристигна во рок од 3 дена.

Основни карактеристики

Напон:
5v
Бренд Име:
witblue
Пакет:
No
Број На Модел На:
КОЦКА U30GT мини U18GT U25GT U23GT U9GT3 U16GT
Се работи за :
КОЦКА U30GT мини U18GT U25GT U23GT U9GT3 U16GT

Најдобри понуди