• Обновено
5V USB Конектор за Кабел Доведе Кабелот за Напојување Кабел за 8 Prestigio Multipad PMP5780D_Duo Премиер Дуо 8.0 PMP5780D Таблета Бесплатен Превозот

5V USB Конектор за Кабел Доведе Кабелот за Напојување Кабел за 8 Prestigio Multipad PMP5780D_Duo Премиер Дуо 8.0 PMP5780D Таблета Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 191.52

Залиха
Во магацинот.


5 V 8" Prestigio Multipad PMP5780 D_Duo Премиер Дуо 8.0 PMP5780 D Таблета USB Конектор за Кабел Доведе Автомобил Ѕид Конектор за Напојување Кабел Кабелот Бесплатен Превозот
Ова е вашата Шанса да ги Купите овој Бренд Нови USB Кабел за Напојување вашиот Таблет КОМПЈУТЕР.
Овој USB Кабел има Машки-USB Конекторот на еден крај и DC Plug на другиот крај за поврзување во вашиот Таблет КОМПЈУТЕР.
Детали : USB Тип Машки на DC Моќност Приклучок Конектор За Таблет Од USB Порта (Позитивни внатре) Кабел Должина : 0,7 метри (прибл. 2.8 Метри) на Овој USB кабел е совршено решение за вашиот Таблет, кој бара 5 V DC напојување со струја од USB Порт на вашиот КОМПЈУТЕР/Лаптоп или Пренослива Батерија Банка/копче за
И, исто така, ова USB кабел, исто така може да се користи за USB Полнач/адаптер за да го испорача Напон на вашиот уред.
Пакет : 1 Сосема нов USB Кабел

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Амазон Поттикне
Број На Модел На:
5VCable
Бренд Име:
witblue
Напон:
5V
Пакет:
No
фитинг:
Prestigio Multipad PMP5780D

Најдобри понуди