• Обновено
Нова За 10.1 Денвер TAQ-10122 TAQ 10122 Таблета екран на допир екран на допир панел digitizer стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 10.1 Денвер TAQ-10122 TAQ 10122 Таблета екран на допир екран на допир панел digitizer стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 766.08

Залиха
Во магацинот.


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите таблета модел и екран на допир панел форма
Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот модел и екран на допир панел, како нашата слика.
Пакет : 1 PCS/многу екран на Допир

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Денвер TAQ-10122 TAQ10122 екран осетлив на допир
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди