• Обновено
Бесплатен превозот Црна 7 инчен екран на допир, Нови За YJ321FPC-V0 екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР digitizer сензор YJ321FPC

Бесплатен превозот Црна 7 инчен екран на допир, Нови За YJ321FPC-V0 екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР digitizer сензор YJ321FPC

Rating 
DEN 297.00
DEN 312.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу Црн екран на допир.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За YJ321FPC V0
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Одговара:
YJ321FPC-V0 екран осетлив на допир

Најдобри понуди