• Обновено
Оригиналниот LCD екран MOD101.042.1288 за КОЦКА U30gt бесплатен превозот

Оригиналниот LCD екран MOD101.042.1288 за КОЦКА U30gt бесплатен превозот

Rating 
DEN 1251.00
DEN 1584.00
-21 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Број На Модел На:
MOD101.042.1288
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди