• Обновено
Нови Капацитивни екран на допир digitizer 7 DEXP УРСУС KX370 SC7730 SC7730SE 3G Таблет панел Сензор Стакло Замена Бесплатен Превозот

Нови Капацитивни екран на допир digitizer 7 DEXP УРСУС KX370 SC7730 SC7730SE 3G Таблет панел Сензор Стакло Замена Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 315.00
DEN 331.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.


ве молиме погледнете на сликата внимателно и да се споредат со оригиналниот екран на допир кабел и екран на допир панел форма пред да го купите!
Пакетот вклучува :
1 x Touch Екранот
Answer : ___________________________ Note :
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да се различни, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато.ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Основни карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
DEXP УРСУС KX370 SC7730 SC7730SE 3G екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди