• Обновено
Нова За 10.1 Irbis TZ141 TZ 141 Таблет компјутер Осетлив на Допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Бесплатен Превозот

Нова За 10.1 Irbis TZ141 TZ 141 Таблет компјутер Осетлив на Допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 623.52

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
Irbis TZ142 TZ 142 10.1 инчен екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
за Irbis TZ142 TZ 142

Најдобри понуди