• Обновено
Оригиналниот 10.1 инчен LCD екран 101006301031 DS1011V050 за таблет компјутер

Оригиналниот 10.1 инчен LCD екран 101006301031 DS1011V050 за таблет компјутер

Rating 
DEN 1517.00
DEN 1920.00
-21 %

Залиха
Во магацинот.

детали за производот

Основни карактеристики

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
DS1011V050
Бренд Име:
htytech

Најдобри понуди