• Обновено
ZhiYuSun XWT289 ПОСТ за 2,8 инчен 4-wire resistive Touch Panel 104*62 компатибилен Navigator ЕКРАН на ДОПИР 104mm*62mm

ZhiYuSun XWT289 ПОСТ за 2,8 инчен 4-wire resistive Touch Panel 104*62 компатибилен Navigator ЕКРАН на ДОПИР 104mm*62mm

Rating 
DEN 426.24

Залиха
Во магацинот.


трговски опис
XWT289 ПОСТ за 2,8 инчен 4-wire resistive Touch Panel 104*62 компатибилен Navigator ЕКРАН на ДОПИР 104mm*62mm стоката во парк!!! 192 About Превозот : ние ќе ги тестираат строго пред превозот. ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Се врати и Сите повратни информации враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Такси превозот се неповратни. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Пакување Детали

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
104*62
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Најдобри понуди