• Обновено
Srjtek екран на допир панел digitizer за megafon Најава 3 MT4A Login3 MFLogin3T таблета TPC1463 VER5.0 FL FL-070-290 TPT-070-360

Srjtek екран на допир панел digitizer за megafon Најава 3 MT4A Login3 MFLogin3T таблета TPC1463 VER5.0 FL FL-070-290 TPT-070-360

Rating 
DEN 205.00
DEN 216.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Srjtek екран на допир панел digitizer за megafon Најава 3 MT4 A Login3 MFLogin3 T таблета TPC1463 VER5.0 FL FL-070-290 TPT-070-360
Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
tpc1463 ver5.0
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
Број На Модел На:
tpc1463 ver5.0
статус:
Нови
КОЛИЧИНА:
800
Место на Потекло:
Кина
Големина:
7 инчен
is_Customized:
Yes
време на испорака:
2-4 дена
Фабрика цена:
контактирајте со нас за фабрика цена(Мин цел е 20 компјутери)
За:
екран на допир за megafon најава 3

Најдобри понуди