• Обновено
Tablecloths За Плоштадот Маси Dinning Табела Покрие Флорални Tablecloths Manteles Де Boda Toalha Де Меса Retangular Памук Кинески

Tablecloths За Плоштадот Маси Dinning Табела Покрие Флорални Tablecloths Manteles Де Boda Toalha Де Меса Retangular Памук Кинески

Rating 
DEN 557.00
DEN 619.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Tablecloths За Плоштадот Маси Dinning Табела Покрие Флорални Tablecloths Manteles Де Boda Toalha Де Меса Retangular Памук Кинески
Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Испорака : 1.Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.) 3.Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основни карактеристики

Спецификација:
60cmX60cm, 90cmX90cm, 100cmX140cm, 140cmX140cm, 140cmX160cm, 140cmX180cm, 140cmX200cm, 140cmX220cm, 140cmX250cm
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Големина:
Multi-size
Употреба:
Дома,На Отворено,Забава
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
zb03 /HZ_YMQY
Материјал:
Памук/лен
Функција:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди