• Обновено
Т фаза мраз свила маса крпа/фаза skirting/свадба Т фаза skirting /свадба декорација/партија декорација/хотел декорација

Т фаза мраз свила маса крпа/фаза skirting/свадба Т фаза skirting /свадба декорација/партија декорација/хотел декорација

Rating 
DEN 3648.00
DEN 3840.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


детали за производот
Име : фаза skirting
Материјал : дебел мраз skirting
Големина : 10m Должина ,висина 50cm
Боја : опционални (за детали,ве молиме консултирајте се со услуги на клиентите) ако не постои комуникација или оставете порака за боја ,ние ќе ја испрати на бела боја .
Цената на табелата skirting е за готови здолниште по метар, кои се исклучени декоративни елементи, а стандардната висина 50cm. Големина може да се прилагоди, боја може да биде факултативна, се должи на светлината кога камерата и вашиот екран пиксели и други фактори, производ слики и објекти може да имаат малку боја разлика, нега, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум. За посебни барања, ве молиме контактирајте со сервисот пред цел.
Ве молиме контактирајте со нас пред цел ако не сте сигурни за големина и боја
Ние не сме responsable за било какви грешки ако нема комуникација со нас пред да нарачате,ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид,ви благодарам.
Имајте на ум 1 : пишете ни ако имате нешто, ние ќе се потрудиме да сервер за вас.
Забелешка 2 : бојата може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор.
Забелешка 3 : Купувачот треба да се одговорни за било каква вредност и сопствени должност ако постои
- Поврзани Производи -

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Organza Ткаенина
Употреба:
Дома,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
LT-TS010

Најдобри понуди