• Обновено
Нови Унисекс Висина Зголемување Табани ЕВА Чевли Лифт Orthotics Insole прилагодливи мала тежина Вметнете Влошки 1.5 cm 2.5 cm 3.5 см

Нови Унисекс Висина Зголемување Табани ЕВА Чевли Лифт Orthotics Insole прилагодливи мала тежина Вметнете Влошки 1.5 cm 2.5 cm 3.5 см

Rating 
DEN 140.00
DEN 168.00
-17 %

Залиха
Во магацинот.


Унисекс Висина Зголемување Табани ЕВА Чевли Лифт Унисекс Orthotics Insole прилагодливи мала тежина Вметнете Влошки 1.5 cm 2.5 cm 3.5 см пол : унисекс(мажи & жени) големина : жените големина 35-40# мажите големина 41-45# чевли подлога долго може да се користи се сечат за да биде прилагодлива. висина : 1.5 cm 2.5 cm 3.5 cm боја : beiga функција : анти-лизгава,тешко носи, swet-absorbant,deodorization,дише, лак за поддршка,шок-absorbant
Здрава insole, здрав спорт, здрав живот.

Основни карактеристики

боја:
15mm пета, 25мм пета, 35mm пета
Чевли Големина:
жени, мажи
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Шок-Absorbant,Тешко Носи,Анти-Лизгава,Висина Зголемување,Мала Тежина,Deodorization
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
во ur hand
Број На Модел На:
xdsxd3
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Материјал:
ЕВА
Големина:
3 големина може да adjustbale

Најдобри понуди