• Обновено
Мажите спортски сали, Панталони, облека За Фитнес и боди билдинг Лабава и Удобно Тренингот Панталоните Lycra Памук Високо Еластична Sportwear Пот Панталони

Мажите спортски сали, Панталони, облека За Фитнес и боди билдинг Лабава и Удобно Тренингот Панталоните Lycra Памук Високо Еластична Sportwear Пот Панталони

Rating 
DEN 900.00
DEN 1199.52
-25 %

Залиха
Во магацинот.


детали за производот

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Muscleguys
Панталона Стил:
Sweatpants
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Фланелен
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Писмо
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Од Страна Должина:
Долго
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Стил:
Активни

Најдобри понуди