• Обновено
AOLIKES Висок Квалитет Памук Пот Headband За Мажи Sweatband жените Јога венчиња Главата Пот Бендови Спортски Безбедност

AOLIKES Висок Квалитет Памук Пот Headband За Мажи Sweatband жените Јога венчиња Главата Пот Бендови Спортски Безбедност

Rating 
DEN 93.00
DEN 113.28
-18 %

Залиха
Во магацинот.


AOLIKES Висок Квалитет Памук Пот Headband За Мажи Sweatband жените Јога венчиња Главата Пот Бендови Спортски Безбедност
Големина : Една големина, околу главата обемот 36cm
Производ : ширина 4.5 cm

Основни карактеристики

Бренд Име:
Aolikes
Дебелина:
Во тешка категорија
Контрола Пригушувањето:
Сува
Број На Модел На:
A-2108
Материјал:
70% памук, 25% ployester, 5% еластична лента
Стил:
Sweatband

Најдобри понуди