• Обновено
2.5 КРИЕШЕ Bi-Xenon Светлата Проектор Леќа Комплет За D2S Сијалица LHD НЕМА Ангел Око [QP380]

2.5 КРИЕШЕ Bi-Xenon Светлата Проектор Леќа Комплет За D2S Сијалица LHD НЕМА Ангел Око [QP380]

Rating 
DEN 1998.00
DEN 2172.00
-8 %

Залиха
Во магацинот.


БЕСПЛАТНИ ХРОМ ПОКРОВ!! ВО ПАРК!!
D2 S Мини Bixenon Проектор КРИЕШЕ колекции, се вклопуваат во тесни простори за quad retrofits или foglamp надградба.
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
2 Pcsx Сосема нов 2.5" Bi-xenon проектор Леќа (Ниска/Висока Греди)
2 Pcsx Shrouds(ЗА ПОДАРОК)
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Комплети за монтажа додатоци (заклучување прстени, H4 адаптер плочи, гума здроби подлошки) на тоа.
2.5 инчен Clear Леќи во Состојба НАНЕ
Chrome ги покрие 100% исти Fitment
Внатрешниот Сад е сосема Нов штета
Ксенон (Високо/Ниско зрак) Тестирани : Совршен
Слики претставуваат вистински објектот ќе добиете
Хром Покровот 100% исти Fitment
СИЈАЛИЦА Е ТИП : За КРИЕШЕ D2 S
АДАПТЕР ПЛОЧИ ТИП : H4
Одговара за LHD
Сијалица и баласт НЕ вклучуваат
Нема настава во кутија, професионални installtion е препорачливо
PLS СЕ ЗЕМЕ ПРЕДВИД ДЕКА СО SHROUDS!!
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВАА СТАВКА НЕ СЕ ВКЛУЧАТ СИТЕ СВЕТИЛКИ.
Гарантира пристигна во работна состојба или размена ќе друг сет.
Ќе добиете автоматско повратни информации штом ќе остави позитивни повратни информации до нас. Системот ќе ви прати повратни информации во секунда, по што праќање на повратни информации до нас. Ние да се потрудиме да ги добијат нашите клиенти задоволство.
Ви благодариме за вашата голема поддршка!
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
Wotefusi
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Мини
За Автомобил Светилка:
Фарови
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
За D2S

Најдобри понуди