• Обновено
светилка капа vibratory сад sorter/внесувач,SUS304 автоматско светилка база вибрира сад feeder_600mm индивидуализира

светилка капа vibratory сад sorter/внесувач,SUS304 автоматско светилка база вибрира сад feeder_600mm индивидуализира

Rating 
DEN 57383.00
DEN 60403.20
-5 %

Залиха
Во магацинот.

SUS304 автоматско светилка база вибрира сад feeder_600mm индивидуализира Опис на Производот
Персонализација на големината и дизајнот.
SUS304 материјал .
Цилиндрични сад внесувач,со дијаметар од 300мм.
Пакување & Испорака
Дрвени случај пакување. ПОМОРСКИ превозот.
Нашите Услуги
3 D чекор датотека дизајн за да се потврди изгледот пред да продолжи.
Неделното ажурирање работа напредок.
За време на испорака. Ако постои било какво барање, ние може да обезбеди работни видео за референца.Ние веќе се извезува во Италија.
1.Тоа е директно vibrating орбита може да се направи во било која должина
2.Погоден за пластична капа,шише ,пумпа,и Електронски Делови ,Хардверски додатоци и други делови
3.целосно автоматски,може да биде дизајнирана како вашата машини во вашата фабрика
4.задолжени за хранење телиња се направени на целосна нерѓосувачки челик SUS304,добар изглед и да има добри перформанси
5.Англиски верзија фреквенцијата на напонот на regulaton.
Апликации
широко се користи во рударството, металургијата, јаглен, градежни материјали,
лесна индустрија,хемикалии, машини за индустрија и земјоделството.
Материјали за Градежништвото :
304 SUS (индустриски заврши), 304 SUS (стандардна храна одделение заврши), 304 SUS (3А Млечни производи)
Карактеристики
1) Ниско ниво на бучава, лесна инсталација, мала тежина, сигурна работа, мала загуба, широка примена, ниска потрошувачка на енергија.
2) Сите видови на материјал може да биде испразнета stably, не тече блокирање проблем.
3) Според фабрика процесот на аранжманот, на сила ќе имаат различна висина.
4) Тоа е во функција на кршење лак и хранење. Континуирано, униформа и точно, не треба да инсталирате портата на сила.
5)лесно се прилагодливи и автоматска контрола, во процесот на празнење, не се материјал честички беше одвоен,па има добар ефект на мешање на материјали.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
ZDP6
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
2 година
База Материјал:
Челик
Карактеристики:
600mm индивидуализира

Најдобри понуди