• Обновено
Бесплатен превозот црното/хром боја E27 железо се покрива со пластична приклучок и агол рака ѕид светилка држачи Lumiled крушка светилка носителот

Бесплатен превозот црното/хром боја E27 железо се покрива со пластична приклучок и агол рака ѕид светилка држачи Lumiled крушка светилка носителот

Rating 
DEN 303.00
DEN 326.40
-7 %

Залиха
Во магацинот.


E27 фитинг светилка носителот
големина : H60mm D40mm
тежина : 55g
погодна за двете 110 V и 220 V
E27 светилка фитинг
Црна или хром боја
Железо се покриваат со бели пластични socket
поголема количина може да добиете попуст.
Ви благодариме за вашата нарачка!
Најдобри желби за вас и вашето семејство!

Основни карактеристики

База Тип:
2 единици, 10 единици
Тип На Објект:
Светилка Основи
База Материјал:
Железо,Пластика
сертификација:
УЛ,CE
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
Calla&Ален
Карактеристики:
E27
Број На Модел На:
LH

Најдобри понуди