• Обновено
1.8 m Кабелот за Напојување Кабел E27 Светилка Основи круг приклучок со switch жица за лустерот E14 Сијалица Носителот Светилка 220v Виси Светлина Socket

1.8 m Кабелот за Напојување Кабел E27 Светилка Основи круг приклучок со switch жица за лустерот E14 Сијалица Носителот Светилка 220v Виси Светлина Socket

Rating 
DEN 220.00
DEN 249.60
-12 %

Залиха
Во магацинот.

Опис : со pendant линија plug светилка носителот Светилка носителот : E14/E27 завртка Прекинувач : квалитет стане warped плоча прекинувач Линија должина : 1.8 м Две фаза plug приклучок : квалитет Предмет : моќ 0.1 W - 60 W карактеристики на Производот : на животната средина пластични материјали, висока температура отпорни, не деформација, погодно жици, трајни производи за заштита на животната средина, итн. УПОТРЕБА : широко се користи во сите видови на апарати за домаќинство, хотел, пазар, претпријатието, опремени со патот за затворен осветлување, погодна за внатрешна општи завртка E14/E27 сијалица, општа намена светилки, заштеда на енергија светилки, LED светилки.

Основни карактеристики

База Тип:
E14, E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
1.8 m Кабелот за Напојување
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3
Број На Модел На:
ЕУ Приклучок
База Материјал:
ABS

Најдобри понуди