• Обновено
V-форма Алуминиумски Канал - LED Алуминиумски Истиснување за Flex/тешко LED Лента Светлина Бела/млеко Капак (100cm/39.37 инчи) Бесплатен Превозот

V-форма Алуминиумски Канал - LED Алуминиумски Истиснување за Flex/тешко LED Лента Светлина Бела/млеко Капак (100cm/39.37 инчи) Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 6840.00
DEN 7200.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.

V-форма Алуминиумски Канал - LED Алуминиумски Истиснување за Flex/тешко LED Лента Светлина Бела/млеко Капак (100cm/39.37 инчи) Бесплатен Превозот Карактеризираат - Направени од anodizing алуминиум - Достапни должини : 0.5 m-3m - Располагање со опал, матирано и транспарентен diffuser - За flexibe или тешко LED ленти до 13mm широк. Апликација - Скалило светлината - Кујната кабинети LED осветлување - Внатрешни работи акцент осветлување - Мебел производство - Продавници полица LED осветлување - Изложба подигање LED осветлување. Предности : Мали димензии, лесен, лесно ослободување на топлина, животна средина пријателски, профил овозможува изградба на индивидуални светилка дизајни Пакет вклучувајќи 1pc Алуминиум U-канал 1pc Дифузен поклопец на леќите 2 парчиња Крајот капи 2 парчиња Монтажа клипови Забелешка : ЛЕР газа светлината НЕ е вклучена во каналот Предупредување влезниот напон на овој производ треба да се следат спецификација, други висок напон веројатно ќе ја уништи. MOQ/Прилагодено Орде П'ty & Должина Нашите MOQ е 1lot(10x100cm), ако сакате на било прилагодено цел количини или должина(на equiescent должина е 100cm по парче и standared должина е 100cm, 200cm и 300cm, прилагодена должина е на располагање, но треба да се цени исклучиво) ве молиме слободно контактирајте со нас пред ставање на ред. Плаќање политика Ние во моментов главно прифатат плаќање направени директно преку нашата Aliexpress онлајн продавница. Откако сте завршиле работа, ние започнуваме да го разгледа и да дојде на својата цел. Превозот политика Бесплатен превозот за сите предмети, но не се вклучени било увоз на даноци или царинење такса во секој Брод-Да се обрати. Предаден од Шенжен Кина. Политика на враќање Сите предмети се тестирани и добро спакувани се пред објавување. Ако имате било какви квалитет проблем со нашите производи, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот. ние ќе обезбеди размена но БЕЗ НАПЛАТА ќе бидат прифатени. За било размена, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци. Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас за враќање адреса, ПРЕД да го испрати назад. Ве молиме бидете советувани во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за размена. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. За нас/Повратна информација Нашата цел е да се дава 5 ѕвезди на услуги секој ден од неделата за секој клиент.Во случај да не примите оваа услуга, ние ќе го цениме многу ако контактирајте ја нашата услуга одделот пред да замине било кој тип на негативен фидбек. Нешто помалку од 5 ѕвезди не е она што ние се залага за.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Lampshades
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
VAL3030D
Тело Материјал:
PC,Алуминиум
Должина:
100cm
Гаранција:
12 месеци
Карактеристики:
Енергија конзервација
Додатоци:
Крајот капи, монтажа голема заграда
LED Ленти:
Не Се Вклучени
Капак на располагање:
Опал diffuser, јасно леќа
Должина на располагање:
0~300cm
Кориснички Должина:
Во ред, но цени поединечно
Бесплатен превозот :
Yes

Најдобри понуди