• Обновено
Популарната свадба candelabra свадба централен 5 големи кристал свеќа носителот свадба декорација 10 компјутери/многу

Популарната свадба candelabra свадба централен 5 големи кристал свеќа носителот свадба декорација 10 компјутери/многу

Rating 
DEN 40800.00

Залиха
Во магацинот.

Висина 76cm Ширина : 42cm
Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Кога ќе изберете испорака рок на " продавачот за испорака метод ", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, DPEX итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost. Ве молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање/Поврат : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : ) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Употреба:
Празници
Рачно изработени:
No
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Тип:
Candelabra
Број На Модел На:
VV
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Повод:
Свадба

Најдобри понуди