• Обновено
Жените Свадба 3 реда 8мм lapis lazuli ѓердан хривнија earring поставува 5.23 вистински сребро-накит

Жените Свадба 3 реда 8мм lapis lazuli ѓердан хривнија earring поставува 5.23 вистински сребро-накит

Rating 
DEN 1019.00
DEN 1198.08
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдени сте да Купите трговија на Големо
Трговија на големо Позитивно цена член
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Ние се продаваат бебето фабриката за производство, direct-to-купувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн. ако луѓето носат такви подобрување и прекрасни рачно изработени накит, како накит може да се добие добар дух од природата. но, лепење точка е ако можете да го најдете вашиот сопствен чиста земјиште во твоето срце и Тибет на вашиот ум !
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Број На Модел На:
Prett Прекрасна Жените Свадба
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Тибетската сребро,Сребро.
Пол:
љубителите',Жени
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
добро Булчински Свадба трговија на големо
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
a:
добро
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди