• Обновено
U7 Кубни Циркони Свадба Накит Сетови За Жените Злато/Сребрена Боја Љубов Срцето Обетки Прстен Ѓердан Во Собата За Жените S725

U7 Кубни Циркони Свадба Накит Сетови За Жените Злато/Сребрена Боја Љубов Срцето Обетки Прстен Ѓердан Во Собата За Жените S725

Rating 
DEN 621.00
DEN 1242.24
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Со Појавување Подарок Кутија :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
U7
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S725
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан, 1 пар обетки, 1 прстен
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
синџир ширина:
2mm
Должина На Синџирот :
50cm+5cm(20+2 инчи)
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Најдобри понуди