• Обновено
Вистински Фото Секси Ниска Назад Чипка Булчински Свадба Фустани Сирена Свадба Gown Beaded Bodice Vestido де noiva Возеле mariage ASAFN38

Вистински Фото Секси Ниска Назад Чипка Булчински Свадба Фустани Сирена Свадба Gown Beaded Bodice Vestido де noiva Возеле mariage ASAFN38

Rating 
DEN 13689.00
DEN 16104.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Внимание Ве Молиме :
1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Вие исто така може да испрати пораки до нас или разговор со нас онлајн.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Било какви промени на големината/color/посебни reauests не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
3.Ако ја надмине 24 часа,големина,ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да се промени за големината,бојата или детали.
Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка. Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува,ние само може да наплата 50% ако сакате да ја откаже нарачката.
4.Ако вашата големина е плус големина (16 W,18 W,20 W,22 W,24 W,26 W),ние може да ви треба наплаќаат повеќе $15-$30.
5.Цената е само за облека,не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,свадбен превез,petticoat. Ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас за детали.
6.За некои фустани, кои без слика за задниот дел детали,ние ќе го направи тоа ланче или патент up според стил. Ако ви се допаѓа назад со Чипка-up или на друго место,ве молам кажете ни во времето.
7.Боја застапеност може да се разликува кај различни монитор. За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригиналната слика. Тоа ќе биде околу 90% слична како на сликата.
8. Понекогаш ќе има ДАНОК од вашиот Царински. Тоа е поврзано со млади луѓе земја на националната политика. Продавачот не може да се контролира. Ви благодариме за вашето разбирање. 9.Ако не ни кажете,ние ќе го направи вашиот фустан како стандард НАС големина како нашата големина на табелата.
Ако ви треба сопствени направени фустан,ве молиме да ни оставите порака да ни кажете вашиот точни мерења кога ќе го поставите цел : Биста,Половината,Колковите,Вашата висина од врвот на главата до подот без чевли,вашиот пета висина,рамо до рамо,рака должина,Bicep,Armhole.
10.Сите наши фустани се обичај прави,ние не прифаќа враќање на фустан ако нема проблеми со квалитетот.
Ако постојат проблеми со квалитетот,ве молиме имајте на ознаките на фустан (не се намали на ознаки)и контактирајте со нас.ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Основни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
ASAFN38
Декорација:
Beading,Чипка,Кристално
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Шпагети Ремени
Бренд Име:
Ruolai
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Име:
Секси Сирена Свадба Фустани
Објектот:
Вистински Фото Свадба Наметки
Производ Стил:
Обичај Прави Свадба Фустани
Стил:
Труба Свадба Партија Фустани
Повод:
Црквата Свадба,Свадба Ceremoney
Околија:
vestido де noiva де sirena
Точка име :
облека де mariage
Големина:
Custom Made/Standard US size
Тип:
Секси Ниска Назад Свадба Наметки
објектот стил:
Чипка Свадба Фустани

Најдобри понуди