• Обновено
Нова Мода Австрија Кристал Прстени чешка Кристал Прстен Жените за Домот Полн Прст Љубов Свадба Прстени Накит

Нова Мода Австрија Кристал Прстени чешка Кристал Прстен Жените за Домот Полн Прст Љубов Свадба Прстени Накит

Rating 
DEN 75.00
DEN 132.00
-43 %

Залиха
Во магацинот.

Повеќе За Производот
Цена : 4.39 US $ 1.98 / Цена
Цена : 3.78 US $ 1.7 / Цена
Цена : 4.45 US $ 2 / Цена
Цена : 3.97 US $ 1.79 / Цена
Цена : 4.22 US $ 1.9 / Цена
Цена : 4.56 US $ 2.05 / Цена
Цена : 3.89 US $ 1.75 / Цена
Цена : 3.89 US $ 1.75 / Цена
Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објект

Основни карактеристики

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
бесплатни крилја
Метали Тип:
Титаниум
Број На Модел На:
# Y207

Најдобри понуди