• Обновено
Луксузна Розова Прстени За Жени Голем Круг Кубни Циркони Прстен Bague Femme CC Накит Anel Feminino Bijoux Мода Накит CC212

Луксузна Розова Прстени За Жени Голем Круг Кубни Циркони Прстен Bague Femme CC Накит Anel Feminino Bijoux Мода Накит CC212

Rating 
DEN 124.00
DEN 191.52
-35 %

Залиха
Во магацинот.


USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.

Основни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CC212
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
CC&BYX
Функција:
Спиење Tracker,Расположение Tracker,Период Tracker,Повик Потсетник
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
прстен боја:
Бело злато позлатен прстен
Главниот Камен:
кристал прстен
Дијамант Боја:
пинк се зголеми прстен
дизајн:
гроздобер прстени
Повод:
Weddding & Ангажирање & Подарок & Партија
квалитет:
Висок квалитет anillos
трговија на големо прстени:
пинк камен прстен
Материјал на Прстен:
30% сребро.
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди