• Обновено
UMODE Бренд Свадба Бенд Полна Големина Розово Злато Бело Злато Боја Цинк Легура Ангажман Прстени За Жените Луксузни Накит AJR0097

UMODE Бренд Свадба Бенд Полна Големина Розово Злато Бело Злато Боја Цинк Легура Ангажман Прстени За Жените Луксузни Накит AJR0097

Rating 
DEN 96.00
DEN 187.20
-49 %

Залиха
Во магацинот.


UMODE Свадба Бенд Полна Големина 18 K Розово Злато / Бело Злато Позлатен Цинк Легура Ангажман Прстени За Жените Луксузни Накит AJR0097
Бренд : UMODE
Објектот Tyle : Свадба Бенд
Материјал : Цинк Легура
Позлата : 18 K се Зголеми Златна Боја
/ Бело Злато Боја
Еколошки Стандард : Никел Олово Кадмиум Слободни
Носат Повод : Секојдневниот / Датира / Shopping / Партија / Office / Свадбена / Годишнината
Подарок За : Си / Женски Пријател / Жена / Мајка
Функција : Шарм,Луксузни,Мода,Убава

Основни карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
AJR0097
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
моден накит
предмети:
прстен
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Стил:
Свадба Бенд
позлата:
18K се Зголеми Златна Боја / Бела Боја на Злато
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
3.6g(card included)
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Occassion:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
Тип:
Свадба Бенд / Прстени За Жени

Најдобри понуди