• Обновено
Елемент Австриската Кристално За Жените Бренд Вечноста Љубов Прстен Вистински се Зголеми Двојно Срцето Прстен Пломба Вистински SWA

Елемент Австриската Кристално За Жените Бренд Вечноста Љубов Прстен Вистински се Зголеми Двојно Срцето Прстен Пломба Вистински SWA

Rating 
DEN 83.00
DEN 151.20
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Прстен Големина:
7
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Површината Ширина:
14mm
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CI330RN
Бренд Име:
RNAFASHION
Повод:
Свадба
Компатибилност:
прстен
Функција:
прстен
is_customized:
yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Dropshipping:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Жените Девојки Женски

Најдобри понуди