• Обновено
Модна изјава прстен дизајнер на накит бренд мода се зголеми прстен за ангажирање жени

Модна изјава прстен дизајнер на накит бренд мода се зголеми прстен за ангажирање жени

Rating 
DEN 158.40

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Прстен Големина:
7
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Површината Ширина:
7mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
RNAFASHION
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
CI318RN
Компатибилност:
прстен
Функција:
прстен
Метали Тип:
Злато Позлатен
Стил:
Романтични

Најдобри понуди