• Обновено
Година Нови Faux Крзно Булчински Свадба Јакни Зимски Свадба Палта Јакни Bolero За Вечер Фустан Топло Булчински Заврши Кејп

Година Нови Faux Крзно Булчински Свадба Јакни Зимски Свадба Палта Јакни Bolero За Вечер Фустан Топло Булчински Заврши Кејп

Rating 
DEN 860.00
DEN 955.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

боја:
Слонова коска
Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно,Полиестер
Бренд Име:
FANOVAIS
Техника:
кавга
Број На Модел На:
160921
боја:
Слонова коска
Големина:
One Size
Стил:
Зимски Faux Крзно Свадба Јакни Bolero
Повод:
Зимски Јакни Bolero

Најдобри понуди