• Обновено
Бесплатен Превозот во Светот Plug FCS Перка Кутија буквален за мрежа во Светот Plug 9 Степен FCS Перка Кутија За буквален за мрежа pranchas de

Бесплатен Превозот во Светот Plug FCS Перка Кутија буквален за мрежа во Светот Plug 9 Степен FCS Перка Кутија За буквален за мрежа pranchas de

Rating 
DEN 2157.60

Залиха
Во магацинот.

Буквален за мрежа FCS Перка Plug 1.Стандард fcs фузија кутија,одговара за сите стандардни fcs база перка. 2.Високо квалитетни пластични материјали. 3. 3pcs по собата, 5sets продажба 4.Завртки за фиксирање и клучните се вклучени. 5.Не MOQ, примерокот и мали цел се достапни. 6.Боја : Црна 7. 9 Степен Фузија Приклучоци

Основни карактеристики

Отворено Активност:
сурфање,Paddling
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Број На Модел На:
Fusion-Перки-Приклучоци-9 Степен
is_customized:
Yes

Најдобри понуди