• Обновено
CiNily Создадени Виножито Оган Опал 8мм Сребро Позлатен Обетки трговија на Големо Мода за Жените Накит Студ Обетки 8мм OH1896

CiNily Создадени Виножито Оган Опал 8мм Сребро Позлатен Обетки трговија на Големо Мода за Жените Накит Студ Обетки 8мм OH1896

Rating 
DEN 211.00
DEN 383.52
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
OH1896
Назад Наоѓање:
Студ
Гем Боја:
multicolor
Камен & Големина:
Виножито Оган Опал 8мм
Обетки должина:
8мм
Количина:
1 Buc Earring
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ

Најдобри понуди