• Обновено
VIVILADY Мода Јасно Циркон Камен Студ Обетки Кристал Златна Боја Бакар Материјал Подароци Жените Мајка Девојка Капка Превозот MD53

VIVILADY Мода Јасно Циркон Камен Студ Обетки Кристал Златна Боја Бакар Материјал Подароци Жените Мајка Девојка Капка Превозот MD53

Rating 
DEN 163.00
DEN 319.68
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : 1.7*0.7 cm
Тежина : 3.4 g
Материјал : бакарни легури, циркони
Боја : како на сликата
Пакет : OPP вреќа

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XE002
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
VIVILADY
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобри понуди