• Обновено
CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен Обетки трговија на Големо Топла Продаде Свадба за Жените Накит Студ Обетки 8мм OH1889

CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен Обетки трговија на Големо Топла Продаде Свадба за Жените Накит Студ Обетки 8мм OH1889

Rating 
DEN 211.00
DEN 383.52
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд : Ci Nily
Метал : Сребро Позлатен
Главниот Камен & Големина : Создадена Белиот Оган Опал 8мм
Додаток Камен & Големина : Никој
Обетки Должина : 8mm
Обетки Ширина : 8mm
Тежина : 1.34 g
Количина : 1 пар Обетки
Конверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mm
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.17track.net/en/ e Packet 8-25 дена www.17track.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global.cainiao.com/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Добредојдовте на Ci Nily Официјалната Продавница, квалитет мода носат, тоа е достоен за вашата колекција!

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
OH1889
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Студ
Гем Боја:
Бела
Камен & Големина:
Белиот Оган Опал 8мм
Обетки должина:
8мм
Количина:
1 Buc Earring
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ

Најдобри понуди