• Обновено
Накит, злато -боја Студ Обетки големи обетки 2015 Нова мода обетки Намали CZ геометриски обетки шарм детелина жените (E0008)

Накит, злато -боја Студ Обетки големи обетки 2015 Нова мода обетки Намали CZ геометриски обетки шарм детелина жените (E0008)

Rating 
DEN 262.00
DEN 297.60
-12 %

Залиха
Во магацинот.


ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dishana
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E0008
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Гем големина и Количина:
6pcs(5.5 мм*5.5 мм)
Гем Намали:
врвен квалитет Срца и стрели кубни циркониум(100%Австриската Кристал)
Големина:
6.5 mm *6.5 mm
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода
За Производот:
100% Сосема Нов/Висок квалитет/Убавина и загадувањето слободна технологија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели /наставник подарок
Функција:
Висок степен на светло-постојаност

Најдобри понуди