• Обновено
1 пар Модната Панк Жени Мажи не ' Рѓосувачки Челик Bling Кристал Студ Обетки Huggie Уво Studs Злато Сребрена Боја Слободни

1 пар Модната Панк Жени Мажи не ' Рѓосувачки Челик Bling Кристал Студ Обетки Huggie Уво Studs Злато Сребрена Боја Слободни

Rating 
DEN 67.00
DEN 79.68
-16 %

Залиха
Во магацинот.

Трговија на големо 6pcs Бесплатен Превозот 2014 Бренд Дизајнер Обработени очила за сонце Мажите Гроздобер очила за сонце Жените Чаши Топла 11colors US$ 12.69 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Многу 60pcs Моден Микс Бои Кристал Носот Прстен Studs Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозот САД$ 3.99 /многу
парчиња / многу
2014 Топла Продажба на Нови машка Повик Тенок Одговара Стилски Долги Ракави Памук Маица Големина М-XXL Црно Белиот Спорт Т кошула Капка Free US$ 10.69 /парче
Жешка Мода 4/5/8 Редови Кристал Кристал Свадба Булчински Хривнија Алка Bling Wristband Жените Накит Слободни Брод US$ 1.75 /парче
2014 Пролет Лето Мода Нови Жените Тенок Фитинг Секојдневен Бонбони Боја Шорцеви Девојка Кратки Панталони Топла S-XL Капка Превозот САД$ 8.29 /парче
1 PC ТОПЛА Европа Гроздобер Стил Ретро Модата Унисекс Класичен Eyewear Пилот очила за сонце НОВИ Жените Додатоци Free US$ 3.69 /парче
2014 година Нови Лето Жените Гроздобер Тексас Шорцеви Жените Фармерки Ниска Половината Копчето Џебови Секси Плажа Лето Завој Дами Free US$ 14.19 /парче
Промет на големо со 2pcs најголемиот Дел Топла Продажба на Висок Квалитет На Вампир Дневници Damon Панк Гроздобер Прст Прстен 18.5 mm Унисекс Накит US$ 5.49 /многу
парчиња / многу
Опис
1)Тип : Студ обетки
2)Материјал : Нерѓосувачки челик
3)Големина : W0.7*H1.3cm игла : 0.1 cm L0.6cm
4)Боја : Како на сликата (мешавина на бои)
5)Количина : 2 парчиња (1pair)
6)Состојба : *нови**никогаш не носи*
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повеќе Предмети :
2014 година Нови Жените Дами Peplum Нерегуларни Волан за Врзување Лабава кратка Кошула Chiffon Блуза Гроздобер Блузи 5 Бои Капка Free US$ 7.59 /парче
Топла Продажба Мажите Tshirt Мода Обичните Есен Тенок ОДГОВАРА Стилски маици Копчето Долг Ракав 5 Бои 4 Големини Капка Free US$ 11.59 /парче
Нова Жешка Мода 3 Бои Mens Врвот Дизајниран Секојдневен Тенок Одговара V ДЕКОЛТЕ, T-Маици Стилски Долг Ракав Блузи Кошула Free US$ 11.79 /парче
Врвен квалитет на 2014 година нови лето есен о-вратот памук повик за печатење шема Tees tshirt Мажите удобност маици free US$ 10.69 /парче
2014 есен 5 Бои Т-маица Бренд Врвот Дизајнер Mens Секојдневен Долг Ракав, Т-маица,Мода т кошула мажите Блузи&Tees Free US$ 11.59 /парче
Нова 2014 Мода Mens т кошула тенок одговара Кошула Долг ракав Лажни-две Парчиња Чисто Tee за човекот,трговија на големо и мало Free US$ 11.59 /парче
2014 година нови лето есен V деколте, памук повик за печатење шема Tees tshirt Мажите удобност маици бесплатен превозот со Врвен квалитет US$ 14.69 /парче
1 PC Унисекс ТОПЛА Најпопуларните Класична Ретро Avaitor Златна Обработени очила за сонце Сите Натпревар Очила Жените 2014 Free US$ 5.

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JE01019-JE01022
Бренд Име:
Pinksee
Потеклото на место:
жеџијанг во кина
Точка име :
нерѓосувачки челик обетки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик кристално
боја:
sliver златна

Најдобри понуди