• Обновено
Уникатен Дизајн 2015 Година Нови 11 mm Австриската кристали злато -боја lovesick лист Студ Обетки за жени(E0016)

Уникатен Дизајн 2015 Година Нови 11 mm Австриската кристали злато -боја lovesick лист Студ Обетки за жени(E0016)

Rating 
DEN 308.00
DEN 331.20
-7 %

Залиха
Во магацинот.


ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Бренд Име:
dishana
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E0016
Обликотшема:
Водител на
Материјал:
Кубен Циркони
На earring тип:
100% Сосема Нов Кристал накит,Божиќ подарок
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Вкупната Тежина:
7.0 грама(приближно)
Гем Тип:
врвен квалитет marquise сечење CZ
Гем големина и Количина:
2 парчиња(10мм*10мм)
Гем Намали:
врвен квалитет Срца и стрели кубни циркониум(100%Австриската Кристал)
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода

Најдобри понуди