• Обновено
Скок Панк Нерѓосувачки Челик Мажите Обетки Обрачот Huggie Уво Студ Злато Црна Обетки Унисекс Накит Бесплатен Превозот

Скок Панк Нерѓосувачки Челик Мажите Обетки Обрачот Huggie Уво Студ Злато Црна Обетки Унисекс Накит Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 41.00
DEN 52.32
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Трговија на големо Многу 10pcs Јазик Веѓа Усна Стомак Папокот Прстен 17 Стилови Нерѓосувачки Челик Пирсинг на Тело Накит Бесплатен Превозот САД$ 1.39 /многу
парчиња / многу
10pcs трговија на Големо најголемиот Дел Кристал Нерѓосувачки Челик Двоен Дијамант Стомак Бар Прстени Тело Накит Пирсинг Унисекс Бесплатен Превозот САД$ 2.59 /многу
парчиња / многу
2014 Мода 6/8/10мм Бисер Earring ОЛ возење низ сите Свадба Додатоци Злато на Ѕвонење Студ Earring Жените Накит Слободни Брод US$ 1.29 /пар
Нова Мода трговија на Големо 6pairs Жените СЈАЈОТ ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ Уво Студ Обетки Накит со Кутија Божиќ Подарок Капка Free US$ 1.49 /многу
парчиња / многу
2014 Мода Плетени Неонски Жените Beanie Девојки Есен Секојдневен Капа Начичкана Заковки Топли Зимски Капи Унисекс 14 Бои Слободни Брод US$ 3.39 /парче
2 парчиња Нови Панк Рок Уво Клип Ткаенината Заврши Обетки Нема пирсинг-Клип на Сребро Злато, Бронза Жени Мажи Партија Накит Евтини Слободни Брод US$ 0.99 /многу
парчиња / многу
Скок Панк Нерѓосувачки Челик Мажите Обетки Обрачот Huggie Уво Студ Злато Црна Обетки Унисекс Накит Бесплатен Превозот
Опис
1)Тип : Студ обетки
2)Материјал : Нерѓосувачки челик
3)Внатрешна должина : Околу 0.9 cm
Ширина : 0.4 cm дебелина : 0.2 cm
4)Боја : Како на сликата
5)Количина : 1pair можете да изберете
6)Состојба : *нови**никогаш не носи*
Answer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.
1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.
2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од
многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
Топла продажба 2014 година Нови пристигнување Мода Earring Гроздобер Краток Двојно Бисер Студ Earring Жените Накит 3 Стилови Врвен квалитет US$ 1.39 /пар
Нова Жешка 3 Pcs/set Панк Оџакот Обична Црна полски Над Зглоб Отворена Прстен Бенд Midi Прстени Поставите Жени, Девојки Накит US$ 1.39 /set
Нова Мода 1 PC Обичен Сребро Злато Тон Челик, Титаниум Прстен Ангажман Свадба Бендови Прстен Накит Слободни Брод US$ 0.99 /парче
Есен Нова Жешка Унисекс Еластична Хип Хоп Плетени Нови Волнеста Зима Преголеми Опуштеност Beanie Дама Жени Мажи Капа на Главата Капа трговија на Големо US$ 3.39 /парче
1 PC Жешки Секси Backless Шупливи Надвор База Спорт Вест Памук Spandex Жените Bustier Градник Сечење на Врвот на Резервоарот Плажа Слободни Брод US$ 3.99 /парче
молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )
област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,
Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,
Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,
Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,Шведска
Швајцарија,Канарските острови,чешка Република
Превозот
1.

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Pinksee
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E155-E159/su
Потеклото на место:
жеџијанг во кина
Точка име :
нерѓосувачки челик обетки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Клучни wrod:
Обрачот Обетки
клучни зборови:
нерѓосувачки челик обрачот обетки

Најдобри понуди