• Обновено
925 Sterling Silver Блескави Daisy Цвет Студ Обетки одговара Жените Со Јасни CZ Мода Сребро Ангажман Накит HJS403

925 Sterling Silver Блескави Daisy Цвет Студ Обетки одговара Жените Со Јасни CZ Мода Сребро Ангажман Накит HJS403

Rating 
DEN 237.00
DEN 338.40
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Детали За Производот :
Облик : Цвет
Материјал : 100% 925 Фунта Сребро, Ако Не, Целосна Наплата!
За да видите повеќе за висок квалитет 100% Sterling Silver Шарм, Кликнете Тука :
ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС !
Поврзете се со нас на :
Skype : silvercharmskype
Whatsapp : 86-13430722519
Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook :
https : //www.facebook.com/profile.php?id=100011782592603

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
HJS403
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
BISAER БС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Обликот:
Цвет
Occassion:
Секојдневниот Живот/Свадбена/Партија/Подарок

Најдобри понуди