• Обновено
2017 Fashio Накит Жолто Злато Исполнет Кристал Кристал Цвет Студ Обетки Со Висок Квалитет За Жените Никел Слободни

2017 Fashio Накит Жолто Злато Исполнет Кристал Кристал Цвет Студ Обетки Со Висок Квалитет За Жените Никел Слободни

Rating 
DEN 81.00
DEN 147.84
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AN385RN
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
RNAFASHION
Материјал:
Кристал
Назад Наоѓање:
уво Студ
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Земја на Производство:
Кина

Најдобри понуди