• Обновено
Моден Бренд Шупливи Надвор Топката Форма Сјајна Завртка Студ Earring За Жените Златна боја Обетки Накит Brincos

Моден Бренд Шупливи Надвор Топката Форма Сјајна Завртка Студ Earring За Жените Златна боја Обетки Накит Brincos

Rating 
DEN 78.00
DEN 152.64
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Моден Бренд Шупливи Надвор Топката Форма Сјајна Завртка Студ Earring За Жените Злато Позлатен Обетки Парична Казна Накит Brincos

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Josbores
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SKU2578

Најдобри понуди