• Обновено
(1pair/многу) Висок Квалитет Скутер Огледало поставено 8мм Lh Тема За Кинески Скутери Хонда, Јамаха Kawasaki Веспа Мотоцикл АТВ Мопед

(1pair/многу) Висок Квалитет Скутер Огледало поставено 8мм Lh Тема За Кинески Скутери Хонда, Јамаха Kawasaki Веспа Мотоцикл АТВ Мопед

Rating 
DEN 767.52

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Скутер Огледало поставено
Превозот Пакување : 1set
Спецификација : како фотографија, покажа, Завртка е 8мм
Испорака Тежина : 500g
Примена : Повеќето Кинески Скутер, Веспа мотоцикли, АТВ, Mopd и Оди kart.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Ширина:
10cm
Име На Модел:
DT55
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Метал

Најдобри понуди