• Обновено
Мотоцикл Огледала мотор мото CNC Rearview страна Огледало Алуминиум За Kawasaki ZX-6/ZZR600 ZX9R ZXR400 ZZR Z750S ER-5 јас zr

Мотоцикл Огледала мотор мото CNC Rearview страна Огледало Алуминиум За Kawasaki ZX-6/ZZR600 ZX9R ZXR400 ZZR Z750S ER-5 јас zr

Rating 
DEN 1535.52

Залиха
Во магацинот.

НИ 13.99 / пар НИ 19.82 / пар НИ 15.85 / пар НИ 23.59 / пар НИ 43.09 / пар НИ 39.29 / пар НИ 44.99 / пар НИ 4.99 / пар НИ 12.91 / пар НИ 15.99 / пар Poduct Опис Моторни Бренд Нови сите Алуминиум CNC мотоцикл Задната Страна на огледалото Одговара За хонда, јамаха Kawasa ки Suzuki ktm BMW DUCATI триумф харли aprilia и така натаму
Удобност и флексибилност да не се водат за исчезнати поради анти-отсјај стакло. Профилот е зајакната со единствена 3d обработка креирање на игра на површини со висока технолошка содржина Со логото оригиналниот
Направени Од Високо Qualtiy Алуминиум Оптички одделение Акрилик Сини Стаклени Огледала
Состојба : 100% Сосема Нов
Лесно да се инсталира.
Одговара За Хонда
Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / ..
Џип и хеликоптер : Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / ..
Dirt bike : XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / ..
Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / ..
Одговара За Kawasaki
Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / ..
Џип и хеликоптер : В.Н.Е серија / ..
Dirt bike : Versys / KLX серија / ..
ЗА Suzuki
Улица велосипед : Б-Крал, / GSF1250 / GSF600 / Gladius SFV650 / SV650 / SV1000 / GSR600 / ..
Џип и хеликоптер : Булевар / Натрапникот / Volusia / ..
Dirt bike : V-Strom / д-р серија / ..
Скутер : Skywave / Burgman серија / Gemma / ..
Одговара За Јамаха
Улица велосипед : XJR1300 / XJ6 / V-max / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / YBR / ..
Џип и хеликоптер : XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / ..
Dirt bike : XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / ..
Скутер : Височество / X-Max / X-Град / ..
Одговара За Aprilia : Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / ..
за Benelli : ТНТ / TRE / BX / Кафе / Quatro / Сомот / ..
Одговара За BMW : K1300 / K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / ..
за Derbi : DRD серија / GP1 трки серија / ..
Одговара За Ducati : Чудовиште серија / GT серија / Hypermotard / .. за Gilera : Nexus серија / Тркач Серија / ..
Одговара За KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / ..

Основни карактеристики

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
DF-РМ-007
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
100cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум.
Објектот Ширина:
0cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл rearview огледало
боја:
Црно-сини;злато&сребро;црна&сребро;сребрена&црна
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
1 пар
Карактеристики:
повеќето мотоцикл

Најдобри понуди